Teslimat  için ne kadar ödeyeceğim ?

Ev Koleksiyonumuzdaki çoğu ürün için ücretsiz teslimat sunuyoruz. Diğer tüm öğeler için maliyeti, siparişin ve varış yerinin boyutlarına ve ağırlığına göre hesaplayacağız.

Siparişim  nasıl gönderilecek ?

Duvarlar, Zeminler ve Banyo koleksiyonlarımızdaki tüm ürünlerin yanı sıra Ev koleksiyonumuzdaki daha büyük ürünler için, seçimi varış noktasına bağlı olan uzman nakliye şirketlerini kullanıyoruz.

Siparişimi ne zaman alacağım ?

Yaklaşık teslimat süreleri aşağıdaki gibidir

Statik ürünlerin teslimat süresi 21 gün

paslanmaz ürünlerin teslimat süresi 21 gün

titanyum ürünlerin teslimat süresi 30  gün

torna ürünlerin teslimat süresi  45 gün olarak belirlenmiştir

Siparişim teslim edildikten sonra ne olur?
Teslimat sırasında dış ambalajda meydana gelmiş olabilecek herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmek için paketinizi gelir gelmez kontrol edin; Lütfen, verdiğiniz siparişte herhangi bir hasar veya değişiklik olup olmadığını hemen kontrol edin. Böyle bir durumda lütfen MASSAMERMER ‘i 24 saat içinde bilgilendirin ve hasarların fotoğrafını/fotoğraflarını  paylaşın .
Ambalaj gözle görülür şekilde hasar görmüşse ne yapmalıyım?
Şehir dışı – yurt  dışı Siparişiniz ulaştığında, ambalajda belirgin bir hasar fark ederseniz veya size bildirilenden daha az paket olduğunu görürseniz, lütfen derhal teslimat görevlisine haber verin.
Ayrıca siparişinizi aldıktan sonra 24 saat içinde info@massamermer.com  adresine yazarak MASSAMERMER  ile iletişime geçmeniz gerekmektedir . Lütfen ambalajın fotoğrafını/fotoğraflarını paylaşın
Siparişim gelmedi ne yapmalıyım?
Siparişiniz beklendiği gibi ulaşmadıysa lütfen info@massamermer.com adresinden hemen bizimle iletişime geçin ; durumu mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışacağız.
MASSAMERMER, kullanılan teslimat şirketinden kaynaklanan gecikmelerden veya ulusal bayramlar, grevler, darbeler, doğal afetler, nakliyecinin karıştığı kazalar, hırsızlık gibi kontrolümüz dışında gelişen olaylardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Mücbir Sebebin üç aydan fazla sürmesi halinde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir.
30 günden az gecikmeler, siparişi iptal etme, teslimatı kabul etmeme veya herhangi bir para iadesi veya tazminat talep etme hakkını vermez.