TESLİMAT MONTAJ

Teslimat
Ürünlerimizin  büyük çoğunluğu sipariş üzerine üretilmektedir. Bu, son derece kişiselleştirilmiş bir ürün anlamına gelse de, aynı zamanda üretim, kalite kontrol ve özel paketleme için ek süre gerektirir. Teslimat süreleri sitemizde NAKLİYE TAKİP bölümünde  belirtilmektedir. Bunlar minimum-maksimum gösterge olarak gösterilir ve üretim süreleri ve varış yeri dikkate alınır.
Siparişiniz, üretimi farklı süreler gerektiren birden fazla üründen oluşuyorsa, ürünleri farklı zamanlarda veya toplu olarak gönderebiliriz ancak bu konuda sizi bilgilendireceğiz.
sipariş edilen tüm ürünler için teslimat prosedürümüz aşağıdaki gibidir:

  • Size siparişinizi onaylayan bir e-posta göndereceğiz ve bulunduğunuz yere bağlı olarak çeşitli nakliye ortaklarımızdan biriyle teslimatı organize edeceğiz.
  • Nakliye şirketi siparişinizi Avcılar tesislerimizden teslim aldığında, size bunu onaylayan bilgi vereceğiz  .
  • Gönderim ortağımız, siparişinizi verdiğinizde belirttiğiniz teslimat adresine siparişinizin teslim edileceği tarihi düzenlemek için sizinle iletişime geçecektir.
    Teslimatın sokak seviyesinde olması amaçlanmaktadır ve aksi belirtilmediği sürece, resmi tatiller hariç Pazartesi’den Cuma’ya normal çalışma saatleri içinde (sabah 9’dan akşam 7’ya kadar) gerçekleştirilecektir.

Montaj
Teslimatı, montajı ve tüm ambalajların çıkarılmasını içeren kapsamlı teslimat hizmeti sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş bir tahmin istiyorsanız lütfen info@massamermer.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin .